Diyetisyen Taha YANALAK | Diyet ve Beslenme Danışmanlığı

Kişiye Özel Diyet Uygulaması

Kişiye Özel Diyet Programları ve Uygulamaları.

Detaylı Vücut analizi

Tanita MC780-Ma ile profesyonel BİA Vücut analizi.

Beden kitle indeksi hesaplama.

Olması gereken kilonuza ne kadar uzaksınız?

Mutlu sonuçlar

Her hafta alacağınız güzel sonuçlar sizi daha da motive edecek!

Sağlıklı Beslenme ve Formate Diyet

Beslenme Uzmanı ve Diyetisyen Taha Yanalak; “sağlıklı kilo verebilmek için uyulması gereken temel kurallar.”

Kilo vermek isteyenlerin aklına ilk gelen “bir şeyleri yememektir”. Hâlbuki “neyi yemeyeceğinizi” değil de, “neleri yiyebileceğinizi” düşündüğünüz zaman kilo vermenin formülünü daha kolay çözdüğünüzü göreceksiniz.

AÇ KALARAK KİLO VEREMEZSİNİZ…
Mantığınıza aykırı geliyor olabilir ama kilo vermeniz için yemeniz gerekir. Kilo verirken her şeyden yiyeceksiniz; önemli olan ne kadar ve ne zaman yiyeceğiniz olmalıdır. Kilo verme sürecinde kendinizi yorgun, mutsuz, isteksiz hissediyorsanız, sürekli mideniz gurulduyor ve başınız ağrıyorsa, bir yerlerde yanlış yapıyorsunuzdur.

Neler Yapıyoruz

Neden Bizi Seçmelisiniz.

Her Konuda Araştırmacı ve Yenilikçi Yönümüz.

Bize gelen danışanlarımızın bir farkı var. Antalya’da Diyetisyen ve Beslenme Uzmanlığı Alanında formate diyet ekibi olarak araştırıyoruz, inceliyoruz ve en doğru sonuçlarla danışanlarımıza yol gösteriyoruz.

Teknolojiye Güveniyoruz ve Tıp Açısından Faydasını Biliyoruz.

Tıp ve teknoloji olmazsa olmaz ikili. Her açıdan teknolojinin tıp açısından faydasını biliyor yenilikçi teknolojiler ve kullandığımız ölçüm materyallerini sağlık sorunlarını çözmede kullanıyoruz.

Memnuniyetiniz ve İstekleriniz Bizim Birinci Vazifemiz.

Formate diyet ekibi danışanlarının tedavi süreci bittikten sonra bile gerekli ilgi ve alakayı göstermekten vazgeçmiyor ve her bireyin talebinin halen geçerli bir vazife olduğuna inanıyor.

Formate Diyet Olarak

Amacımız En İyi Hizmeti Sunmak

Zayıflama Programı Hakkında

Kalıcı olarak zayıflamak mümkün! Kilo kaybının kalıcı olması için bir uzman eşliğinde diyet planlaması şart.

Kilo alım programı Hakkında

Aşırı kilolu olmanın zararları olduğu kadar aşırı zayıf olmanında pek çok zararı var. Vücut kas kitlesinin doğru bir şekilde arttırılması oldukça önemli.

Gebelik ve Emzikli Beslenmesi

Gebelik döneminde aşırı kilo alımının önüne geçilmesi, emziklik döneminde doğru diyet tedavisi ile fazla kiloların en sağlıklı ve en kısa yoldan gönderilmesi şart!

Sporcu Beslenmesi Hakkında

Spor yapmak sağlıktır. Ancak beslenme sporun bel kemiğidir. Yanlış beslenmeyle yapılan sporlarla vaktinizi boşa harcamayın.

Kahvaltı İçin Sağlıklı Yiyecekler

Hayatınızı DENGELEME & RUHUNUZU Besleme Zamanı !

Bir Öğün düşünün ve en önemlisi. Kahvaltı ruhun gün içinde dinamik kalmasına yardımcı olan en önemli etken. Eğer gün içinde enerjik ve dengeli beslenme düzeni diyorsanız buyrun sizi buraya alalım...